Salce kosi me ereza (xaxiq)

L400.00

Vlerat ushqimore për 100 gr produkt:

  • Vlera energjitike : 501.52/119.41 KJ/Kcal
  • Yndyrna të ngopura : 4.75 g
  • Karbohidrate totale : 3.29 g
  • Proteina : 10.97 g
  • Sheqerna : 1.74 g
  • Kripshmëria (Na x 2.5) : 0.63 g
  • Yndyrna : 6.93 g
SKU: 5304000148096 Category: Tags: ,

Description

Salce kosi me ereza (xaxiq), produkt qe prodhohet teresisht me salce kosi te fresket, duke i shtuar vaj ulliri extra te virgjer, kripe, piper, hudher dhe kastravec. Tregtohet ne pika shitje dhe restorante.

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salce kosi me ereza (xaxiq)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *