Jufka Dibre

L250.00

Category: Tag:

Description

Jufka Dibre Tradicionale , me proteina natyrale 13%.
Pa konservues/ Pa ngjyrues.
Produkt 100% Shqiptar i prodhuar me miell vendi, veze te fresketa dhe qumesht.
Gruri i forte kristalor kultivohet vete ne zonen e Dibres, si dhe nga fermere te tjere vendas.
Garatojme miell te cilsise se larte, i analizuar ne laborator me proteine mbi 13%.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jufka Dibre”

Your email address will not be published. Required fields are marked *