Djathë kaçkavall lope i grirë

L150.00

Vlerat ushqimore për 100 gr produkt:

  • Vlera energjitike : 1607.76/382.80 KJ/Kcal
  • Yndyrna të ngopura : 20.27 g
  • Karbohidrate totale : 3.51 g
  • Proteina : 24.69 g
  • Sheqerna : 0.46 g
  • Kripshmëria (Na x 2.5) : 4.77 g
  • Yndyrna : 30 g
SKU: 5304000148317 Category:

Description

Djathë kaçkavall lope i grirë, prodhohet teresisht me qumesht lope. Stazhonohet per nje periudhe minimale prej 60-90 dite duke i shtuar shije produktit. Perberesit jane qumesht i pasterizuar lope, fare djathi dhe kripe. Nuk ka asnje lloj shtese konservanti apo ngjyruesi ushqimor. Mbas stazhonimit ruhet i paketuar ne vakum.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Djathë kaçkavall lope i grirë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *