Djathë Feta Lope Pa Yndyrë

L1,100.00

Vlerat ushqimore për 100 gr produkt:

  • Vlera energjitike: 691.49/164.64 KJ/Kcal
  • Yndyrna të ngopura : 2.60 g
  • Karbohidrate totale : 4.44 g
  • Proteina : 26.92 g
  • Sheqerna : 1.91 g
  • Kripshmëria (Na x 2.5) : 3.36 g
  • Yndyrna : 4.50 g
SKU: 5304000148263 Categories: , Tag:

Description

 

Djathë lope Feta pa yndyrë ( 0% yndyre ), produkt mjaft i vecantë, i cili së bashku me Kosin Natyral ZERO % yndyrë për arsye të mungesës absolute të yndyrës garantojnë ZERO KOLESTEROL.

I preferuar per te gjithe ate qe vuajne nga problemet e kolesterolit dhe ndjekin nje diete te shendetshme ushqimore. I pergatitur me qumesht te fresket lope nga ferma Natyral pa asnje lloj shtese industriale.

Additional information

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Djathë Feta Lope Pa Yndyrë”

Your email address will not be published.